Vánoce. Svátky plné očekávání, radosti a společných chvil. Nikdo nechce prožít zklamání nebo nenaplněné očekávání. Svým nejbližším chceme v tyto dny nabídnout co největší komfort a i sami si chceme dopřát.

Období zimních svátků je jedno z nejnákladnější, obzvlášť když máme velkou rodinu. Radost chceme udělat všem. Nikdo nesmí být u stromečku bez dárku. I když se s rodinou domluvíte, že dárky budou jen symbolické, většinou se to zvrtne.

Půjčce na vánoční dárky se vyhnete jedině, když budete plánovat vydání za dárky s předstihem. Pokud už teď víte, že peněz nebude dostatek, situaci snadno vyřešíte rychlou půjčkou.

Kolik budu potřebovat?

Sepište si, jaké výdaje očekáváte. Ideálně si je zaneste do nějaké tabulky. Inspirujte se loňským rokem. Pokud se nechystáte na nějaké hodnotnější dary – výdaje za Vánoce bývají každý rok podobné.

Jakmile si vyčíslíte očekávané náklady, přičtěte drobnou rezervu na neočekávané vydání.


Vím, kolik potřebuji. Kde si půjčit?

Poskytovatele vyberte dobře, jinak na tyhle Vánoce jen tak nezapomenete. Z půjčky, která má přinést radost, se rázem může stát nekonečná noční můra, která nekončí ani následujícími Vánocemi.

FAIR partner? Existuje takový?

Ano. Existuje. Pokud investujete svůj čas do průzkumu trhu, který je plný rádoby bezkonkurenčních nabídek, jistě se propracujete i k té, která vám zajistí hezké svátky a nepřivodí šediny.

0% úrok. To se zdá jako ta nabídka, kterou hledáte.

Nenechte se nalákat na sladký nulový úrok. Zkontrolujte RPSN. To bývá v případě nulového úroku astronomicky vysoké. Do procentuální hodnoty RPSN schová instituce veškeré náklady spojené s vedením a zavedením úvěru. A ne vždy to jsou malé částky. Spíš naopak.

Zaměřte se na licencované instituce. Jsou pod přísným dohledem České národní banky. Jistotou vám bude fér jednání a transparentní podmínky.

Vyplňte krátký formulář a my Vám nezávazně spočítáme, na kolik Vás půjčka vyjde s námi.

Kontaktní formulář

Mám zájem o 5000